• Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

4. ročník letní verze populárního mládežnického turnaje

17/06 2018 od 09:00

Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

Nejbližším naším turnajem bude tradiční letní verze Bohemia Soccer Cup, která se letos koná již počtvrté, a to v neděli 17. 6. 2018 v Praze 6 v areálu SK Střešovice 1911. Turnaj je určen pro kategorie U7-U13, každý tým si zahraje 5 zápasů, počet účastníků v každé kategorii je omezen na 8 týmů.

Turnaj se koná podobně jako v minulých letech tzv. "za odměnu" ke konci fotbalové sezóny, kdy nejde jenom o body a vítězství. Jde zejména o oslavu fotbalu, poznat nové kamarády, zahrát si proti jiným týmům než v běžné soutěži. Hrajeme proto stejným systémem 4+1 ve všech kategoriích, na turnaji se můžou účastníci těšit na kvalitní zázemí a doprovodný program.

Neváhejte proto a přihlašte svůj tým, bývá každoročně vyprodáno!

Galerie

Lokace

Místo konání: Praha 6, areál SK Střešovice 1911

Adresa: Cukrovarnická 1071/62, Praha 6-Střešovice, 162 00

Hřiště: 40 x 20 m

Povrch: přírodní tráva

Branky: 5 x 2 m

Propozice turnaje

Kategorie:
U7 (rok narození 2011 a mladší)
U8 (rok narození 2010 a mladší)
U9 (rok narození 2009 a mladší)
U10 (rok narození 2008 a mladší)
U11 (rok narození 2007 a mladší)
U12 (rok narození 2006 a mladší)
U13 (rok narození 2005 a mladší)

Kapacita: max. 8 týmů pro každou kategorii, 5 zápasů pro každý tým

Doba zápasu: 12 minut

Počet hráčů: 4+1

Startovné: 1.800 Kč, zahrnuje organizaci turnaje, rozhodčí, teplé jídlo a pitný režim, upomínkový dárek, ceny, medaile, doprovodný program

Ke stažení

Propozice_BSC_2018 (96.64 KB)

U11 (465.42 KB)

U13 (466.18 KB)

U10 (463.75 KB)

U12 (459.12 KB)

Přihlášené týmy

kategorie U7: přihlášeno 5 týmů
SK Plaston Šluknov
SK Střešovice 1911
SK Roztoky
SK Český Brod
SC Xaverov

kategorie U8: přihlášeny 4 týmy
SK Střešovice 1911
FC Přední Kopanina
Eugen Link Football Academy
Sokol Kolovraty

kategorie U9: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
SK Roztoky
Sokol Tuchoměřice
SK Roudnice nad Labem
SK Střešovice 1911
SC Ezelsdorf 1923
FC Přední Kopanina
Sokol Kolovraty
Fotbalová Akademia Alexe Zbura

kategorie U10: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
AC Sparta Praha dívky - červená
AC Sparta Praha dívky - žlutá
SK Roudnice nad Labem
SK Střešovice 1911 zelená
FC Přední Kopanina
FC Sellier & Bellot Vlašim
SK Střešovice 1911 oranžová
FC Tempo Praha

kategorie U11: přihlášeno 7 týmů
Falcons Nebušice
Sokol Tuchoměřice
SK Kladno modrá
SK Střešovice 1911
FC Přední Kopanina
FK METEOR Tábor
SK Kladno bílá

kategorie U12: přihlášeno 6 týmů
Falcons Nebušice
SK Střešovice 1911
FC Přední Kopanina
FK Čechie Kralupy
SK Střešovice 1911 B
DD Dlažkovice

kategorie U13: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
FC Tempo Praha 1
FC Tempo Praha 2
TJ Sokol Červený Újezd
FC Přední Kopanina
TJ Sokol Mrákov, z.s.
Football4fun
SK Uhelne sklady Praha
FK Neratovice/Byškovice

Výsledky

Výsledky ještě nejsou k dispozici.

Partner akce

Hlavní partner turnaje

Partner turnaje

Partner turnaje

Živý textový přenos

Strpení, načítám data...