• Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

ING Bohemia Soccer Cup 2020

6. ročník populárního mládežnického fotbalového turnaje pro kategorie U8-U13

22/08 2020 od 08:00

ING Bohemia Soccer Cup 2020

6.ročník mládežnického fotbalového turnaje Bohemia Soccer Cup se koná ve Fotbalovém areálu Koloděje na Praze 9, a to v sobotu 22.8. 2020.

Turnaj je určen pro kategorie U8-U13, mladší i starší přípravky hrají na hřištích 40x20m, ti mladší ročník narození 2012-13 s počtem hráčů 4+1, starší přípravka ročník narození 2010-11 hraje systémem 5+1 a kategorie mladší žáci ročník 2008-09 se utkají v turnaji na polovinu hřiště systémem 7+1. 

Časový harmonogram a rozpis skupin bude týmům zaslán po ukončení přihlášek 31.7.2020. Kategorie U8-U11 hrají od 8:00 - 13:00 hodin, kategorie U12 a U13 hrají od 14:00 - 19:00 hodin, další informace naleznete v propozicích turnaje. 

Na všechny účastníky čeká kvalitní zázemí Fotbalového areálu Koloděje, každý hráč si odnese na památku turnajovou medaili a upomínkový dárek, na nejlepší týmy a jednotlivce čekají pěkné poháry a věcné ceny.

Diváci jsou vítáni, kromě sledování zápasů se můžou těšit na bohatý doprovodný program zajištěný ve spolupráci s našimi partnery ING Bank a firmou Přerost a Švorc Auto.

Využijte možnosti tento turnaj zařadit do přípravy na další sezónu, těšíme se na Vás!

Galerie

Lokace

Místo konání: Fotbalový areál Koloděje

Adresa: Bohdašínská 3, Praha 9 - Koloděje

Hřiště: kategorie U8/U9/U10/U11 - 40x20 m, kategorie U12/U13 - polovina velkého hřiště

Povrch: přírodní tráva

Branky: 5x2 m

Propozice turnaje

Kategorie, počet hráčů, max. počet účastníků:
U9 (rok narození 2013 a mladší), systém 4+1, max. 12
U10 (rok narození 2012 a mladší), systém 5+1, max. 6
U11 (rok narození 2011 a mladší), systém 5+1, max. 6
U13 (rok narození 2009 a mladší), systém 7+1, max. 8

Doba zápasu: 16 minut

Startovné: Kč 1.800, zahrnuje organizaci turnaje, rozhodčí, občerstvení a pitný režim, upomínkový dárek, ceny, medaile, doprovodný program

Ke stažení

rozlosování_U9 (458.81 KB)

rozlosování_U10 (445.62 KB)

rozlosování_U11 (445.48 KB)

rozlosování_U13 (450.65 KB)

Propozice_BSC2020 (99.8 KB)

Přihlášené týmy

kategorie U9: přihlášeno 11 týmů, zbývá 1 volné místo
Sokol Nebušice
SK Uhelné Sklady
TSV Pirna-Graupa
SK Slavia Praha U8
Tachováci
AC Sparta Praha U8
AC Sparta Praha U8
FK Baník Sokolov U8
Bohemians Praha 1905
Fk Klanovice
Viktoria Radim

kategorie U10: přihlášeno 5 týmů, zbývá 1 volné místo
SK Roztoky
Viktoria Vestec
AFK Slavoj Podolí
SK Chocerady
FK Čechie Dubeč

kategorie U11: přihlášeno 5 týmů, zbývá 1 volné místo
Sokol Nebušice
SK Roztoky
TJ Avia Čakovice
FK Klánovice
SKK Hovorčovice

kategorie U13: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
Sokol Nebušice
FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, z.s.
TJ Sokol Cholupice
FK Brandys nad Labem
SC Xaverov
AC SPARTA PRAHA - dívky žluté
AC SPARTA PRAHA - dívky rudé
Aritma Praha

Výsledky

Kategorie:

výsledky_U9 (450.87 KB)

výsledky_U10 (90.58 KB)

vysledky_U11 (443.95 KB)

výsledky_U13 (450.1 KB)

Partner akce

Hlavní partner turnaje

Živý textový přenos

Strpení, načítám data...