• Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

ING Bohemia Soccer Cup 2021

7. ročník populárního mládežnického fotbalového turnaje pro kategorie U8-U13

22/08 2021 od 08:00

ING Bohemia Soccer Cup 2021

7.ročník mládežnického fotbalového turnaje Bohemia Soccer Cup se koná i letos opět ve Fotbalovém areálu Koloděje na Praze 9, a to v neděli 22.8. 2021.

Turnaj je určen pro kategorie U8-U13, velikosti hřiště i počty hráčů dle pravidel FAČR. Každý tým odehraje 5 zápasů s garancí 80 minut hracího času. 

Časový harmonogram:

8:30 - 11:00 - turnaj mladší přípravky kategorie U9 (max. 6 týmů, 2 hřiště)

12:00 - 14:30 - turnaj starší přípravky kategorie U10 a U11 (max. 6 týmů, 2 hřiště)

15:30 - 18:00 - turnaj mladší žáci kategorie U13 (8 týmů, 2 hřiště)

Další informace naleznete v propozicích turnaje. 

Na všechny účastníky čeká kvalitní zázemí Fotbalového areálu Koloděje, každý hráč si odnese na památku turnajovou medaili a upomínkový dárek, na nejlepší týmy a jednotlivce čekají pěkné poháry a věcné ceny.

Využijte možnosti tento turnaj zařadit do přípravy na další sezónu, těšíme se na Vás!

Galerie

Lokace

Místo konání: Fotbalový areál Koloděje

Adresa: Bohdašínská 3, Praha 9 - Koloděje

Hřiště: kategorie U8/U9/U10/U11 - 40x20 m, kategorie U13 - polovina velkého hřiště

Povrch: přírodní tráva

Branky: 5x2 m

Propozice turnaje

Kategorie, počet hráčů, max. počet účastníků:
U9 (rok narození 2013 a mladší), systém 4+1, max. 6
U10 (rok narození 2012 a mladší), systém 5+1, max. 6
U11 (rok narození 2011 a mladší), systém 5+1, max. 8
U13 (rok narození 2009 a mladší), systém 7+1, max. 8

Doba zápasu: 16 minut

Startovné: Kč 1.800, zahrnuje organizaci turnaje, rozhodčí, občerstvení a pitný režim, upomínkový dárek, ceny, medaile, doprovodný program

Ke stažení

Propozice_BSC_2021 (99.63 KB)

Přihlášené týmy

kategorie U9: přihlášeno 5 týmů, zbývá 1 volné místo
FK Meteor Praha
FKM Vysočina Jihlava - Dívky
AFK Slavoj Podolí
FK Baník Sokolov U9
Sportovní akademie Kladno

kategorie U10: přihlášeny 4 týmy, zbývají 2 volná místa
SC XAVEROV
Sk Junior Teplice
TJ Sokol Nebušice
FK Ústí nad Labem

kategorie U11: přihlášeno 7 týmů, zbývá 1 volné místo
Afk Slavoj Podolí
SC Xaverov
FK Čechie Dubeč
Sk Junior Teplice
Fotbal Neratovice - Byškovice z.s.
SK Roztoky
FK METEOR PRAHA VIII

kategorie U13: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
FC VIKTORIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, z.s.
FK Meteor Tábor
SC Xaverov
FC TEMPO PRAHA U13
SK Roztoky
FK Meteor Praha VIII
AC SPARTA PRAHA - dívky
Meteor Praha roč. 2010

Výsledky

Kategorie:

Výsledky v podobě dokumentu ještě nejsou k dispozici.

Partner akce

Přihláška