• 8. ročník Bohemia Soccer Cup Strahov 2022

Napínavý fotbal až do konce, takový byl 4.ročník ING Bohemia Soccer Cup 

V neděli, 17. 6. se odehrál čtvrtý ročník ING Bohemia Soccer Cup, mezinárodního fotbalového turnaje pro děti a mládež. A že bylo na co koukat – na 50 týmů z celého Česka se mezi sebou utkali v napínavých soubojích před prázdninovou pauzou. Turnaj zpestřila i přítomnost týmu SC Ezelsdorf 1923 z Německa. Turnaj hostily SK Střešovice 1911, které obsadili sami rekordní počet 8 vlastních týmů a získali nejeden cenný kov z turnaje. 

Turnaj měl skvělé obsazení i v podobě patronů - Marek Bakoš, Matúš Kozáčik a Pavel Horváth, kteří přišli všichni osobně turnaj podpořit. “Jsem velmi rád, že můžu podpořit tuto akci, jelikož jsem sám také táta, a uvědomuji si důležitost sportu pro děti,” prozradil Kozáčik. “Navíc fotbal je má srdcová záležitost a vidět tolik nadšených mladých fotbalistů je pro mě radost.” dodal fotbalový brankář klubu FC Viktoria Plzeň.

O doprovodný program se postaral hlavní partner akce ING Bank Česká republika. “Vidíme v našem spojení s turnajem Bohemia Soccer Cup velký smysl a moc nás těší v dnešní on-line době podporovat a rozvíjet talent dětí a mládeže v různých oblastech,“ říká Veronika Němcová zodpovědná za společenskou odpovědnost z ING Bank.

Kompletní výsledkový servis z turnaje naleznete ZDE

Fotografie k nahlédnutí i stažení jsou v naší galerii ZDE

Video z akce je k dispozici na našem YouTube kanále ZDE