• Bohemia Soccer Cup presented by ING Bank

ING Bohemia Soccer Cup 2019

5. ročník populárního mládežnického fotbalového turnaje pro kategorie U8-U13

15/06 2019 od 08:00

ING Bohemia Soccer Cup 2019

Letos pořádáme 5.ročník mládežnického fotbalového turnaje Bohemia Soccer Cup, který se poprvé koná v tréninkovém centru mládeže AC Sparta Praha v Praze 6 na Strahově, a to v sobotu 15. 6. 2019.

Turnaj je určen pro kategorie U8-U13, mladší kategorie U8-U11 hrají na hřištích 40x20m s počtem hráčů 4+1, kategorie U12 a U13 si to rozdají na polovinu hřiště systémem 7+1. 

Časový harmonogram a rozpis skupin bude týmům zaslán po ukončení přihlášek 30.4.2019. Turnaj odstartuje v 8:00 hodin (pouze kategorie U10 a U11 odstartují ve 13:30 hodin), předběžný časový plán dle kategorií naleznete v Propozicích turnaje. 

Na všechny účastníky čeká špičkové zázemí treninkového centra ACS, každý si odnese na památku turnajovou medaili a upomínkový dárek, na nejlepší týmy a jednotlivce čekají pěkné poháry.

Diváci jsou vítáni, kromě sledování zápasů se můžou těšit na bohatý doprovodný program zajištěný ve spolupráci s našimi partnery ING Bank a firmou Přerost a Švorc Auto.

Využijte možnosti zahrát si v areálu, kde trénuje slavná Sparta, přihlašte svůj tým na tento jubilejní ročník, těšíme se na Vás!

Galerie

Lokace

Místo konání: Tréninkové centrum mládeže AC Sparta Praha

Adresa: Vaníčkova 2464, 169 00 Praha 6 - Strahov

Hřiště: kategorie U8/U9/U10/U11 - 40x20 m, kategorie U12/U13 - polovina velkého hřiště

Povrch: přírodní tráva, umělá tráva

Branky: 2x5 m

Propozice turnaje

Kategorie, počet hráčů, max. počet účastníků:
U8 (rok narození 2011 a mladší), systém 4+1, max. 8
U9 (rok narození 2010 a mladší), systém 4+1, max. 12
U10 (rok narození 2009 a mladší), systém 4+1, max. 16
U11 (rok narození 2008 a mladší), systém 4+1, max. 16
U12 (rok narození 2007 a mladší), systém 7+1, max. 10
U13 (rok narození 2006 a mladší), systém 7+1, max. 10

Doba zápasu: kategorie U8/U9/U10/U11 - 12 minut, kategorie U12/U13 - 17 minut

Startovné: Kč 1.800, zahrnuje organizaci turnaje, rozhodčí, teplé jídlo a pitný režim, upomínkový dárek, ceny, medaile, doprovodný program

Ke stažení

Propozice_BSC_2019 (97.15 KB)

Přihlášené týmy

kategorie U8: přihlášeno 8 týmů (kapacita naplněna)
SC Xaverov
AC Sparta Praha
SKP Rakovník
FA Jiřího Novotného
FAPV Děčín
TJ Sokol Řepy
SK ARITMA PRAHA
SK Slavia Jesenice

kategorie U9: přihlášeno 12 týmů (kapacita naplněna)
SK Uhelné sklady Praha
ČAFC Praha
Sokol Nebušice
Roztoky u Prahy
TJ Sokol Vinoř
Fotbal Zákolany
Sk Zbraslav
Sokol Kolovraty
Football talent Academy
TJ Sokol Cholupice
Spartak Kbely
Tatran Sedlčany

kategorie U10: přihlášeno 16 týmů (kapacita naplněna)
SK Kladno
Sokol Kolovraty
SK Roudnice nad Labem
AFK Union Žižkov
Fotbal Neratovice-Byškovice z.s.
TJ Sokol Vinoř
SK Čechie smíchov zelená
SK Střešovice 1911
ABC Braník
SKP Rakovník
A.F.C. Humpolec
SC Xaverov Horní Počernice
SK Aritma Praha
SK Zbraslav
AC Sparta Praha
SK Čechie Smíchov "bílá"

kategorie U11: přihlášeno 16 týmů (kapacita naplněna)
Sokol Kolovraty
Sokol Nebušice
SK Roztoky
AFK Union Žižkov
SK Uhelné sklady Praha
AC Sparta Praha
SK Střešovice 1911
SKP Rakovník
SK Aritma Praha
FK Neratovice Byškovice
ČAFC Židenice 2011, z.s.
Football talent Academy
FK Dobříč
TJ Sokol Cholupice
SK Zbraslav
Tempo Praha

kategorie U12: přihlášeno 10 týmů (kapacita naplněna)
FK Neratovice/Byškovice s.r.o.
SK Čechie smíchov
Sokol Nebušice
AC Sparta Praha
SK Střešovice 1911
FK METEOR Tábor
ČAFC Židenice 2011
SK Rapid Psáry
Fk Admira Praha
Football talent Academy

kategorie U13: přihlášeno 10 týmů (kapacita naplněna)
Sokol Nebušice
SK Uhelné sklady Praha
AFK Nehvizdy
ČAFC Praha
TJ Sokol Mrákov
AFK Union Žižkov
FK Admira Praha z.s.
FC Viktoria Mariánské Lázně, z.s.
Tj Spartak Soběslav
SK Zbraslav

Výsledky

Výsledky ještě nejsou k dispozici.

Partner akce

Hlavní partner turnaje

Přihláška